Pedagógusaink

Alsó tagozat:

 

Név

Aprobáció

 

1.     

Mgr. Áron  Andrea

1.- 4. évf.

 

2.     

Mgr. Baláž  Zsuzsanna

1.- 4. évf.

 

3.     

Mgr. Bogdányi Anikó

1.- 4. évf.

 

4.     

Mgr. Bréda Anikó

1.- 4. évf. / angol nyelv 1.- 4. évf.

 

5.     

Mgr. Fazekas  Marianna

1.- 4. évf.

 

6.     

Mgr. Gulyás Ágnes

1.- 4. évf. / angol nyelv 1.- 4. évf.

 

7.     

Mgr. Halasi  Éva

1.- 4. évf.

 

8.     

Mgr. Horváth  Ildikó

1.- 4. évf.

 

9.     

Izsák  Ferenc

1.- 4. évf.

 

10. 

Mgr. Pesti  Zsuzsanna

1.- 4. évf.

 

11. 

Mgr. Pinnel  Monika

1.- 4. évf.

 

12. 

Mgr. Rózsa István

1.- 4. évf.

 

13. 

PaedDr. Slávik Rutai Judit

1.- 4. évf.

 

14. 

Mgr. Švajcer Katarína

1.- 4. évf. / informatika

 

15. 

Mgr. Szabó Szilvia

1.- 4. évf.

 

16. 

Mgr. Szép  Annamária

1.- 4. évf.

 

17. 

Mgr. Tóth  Szilárd

1.- 4. évf.

 

Felső tagozat:

 

Név

Aprobáció

 

1.     

Balog Sándor

pedagógus aszisztens

 

2.     

RNDr. Bacsó Peter, PhD.

földrajz – ekológia

 

3.     

Mgr. Diósi Erika

angol nyelv

 

4.     

PaedDr. Gyetven  Melinda

kémia – biológia

 

5.     

Hajtman Borbála

hittan

 

6.     

MA Hajtman Kornél PhD.

magyar nyelv – hittan

 

7.     

Mgr. Hanza Rolanda

zenei nevelés

 

8.     

Mgr. Hogenbuch Annamária

1.- 4. évf. / angol nyelv

 

9.     

Jakubík  Teréz

magyar nyelv – képzőművészeti nevelés

 

10. 

Mgr. Kálmán Anita

szlovák nyelv – zenei nevelés

 

11. 

Mgr. Kerekes  Andrea

biológia – kémia

 

12. 

Mgr. Križan Lucia

szlovák nyelv – történelem

 

13. 

Mgr. Morvai  Szilvia

matematika – fizika

 

14. 

RNDr. Muszka Katalin

matematika – informatika

 

15. 

Mgr.Németh Anita

magyar nyelv – történelem

 

16. 

MA Sipos  Tímea

társadalomtudományok / gyógypedagógus

 

17. 

Mgr. Szabó Melinda

1.- 4. évf. / szlovák nyelv 5.-6. évf.

 

18. 

Mgr. Szilva  Monika

angol nyelv- magyar nyelv

 

19. 

Mgr. Szőcs  Kornélia

matematika – fizika

 

20. 

Sztakovics Erika

szlovák nyelv

 

21. 

Mgr. Stano Tomáš

edző – testnevelés

 

22. 

Mgr. Takács Krisztína

magyar nyelv – szlovák nyelv

 

23. 

Mgr. Tómus Csintalan Márta

matematika – biológia

 

24. 

PaedDr. Ugrik  Angelika

magyar nyelv – biológia, hittan

 

25. 

PaedDr. Valent Ákos

informatika – történelelm

 

Szaktanácsadók:

1.     

Bauer Blanka

gyógypedagógus – pályaválasztási tanácsadó

 

2.     

Mgr. Szalatnyai Erika

iskolapszichológus –  nevelési tanácsadó

 

Napközi:

 

Név

 

     Aprobáció

1.     

Mgr. Kiss Bajkai Csilla

nevelőnő

1.- 4. évf.

2.     

Mgr. Bartal  Anna

nevelőnő

1.- 4. évf.

4.     

Izsák  Éva

nevelőnő

magyar nyelv – szlovák nyelv

5.     

Mészáros  Anna

nevelőnő

 

6.     

Rózsa Zsuzsanna

nevelőnő

 

7.     

Sováb Bianka

nevelőnő

 

9.     

Tóth Vivien

nevelőnő

1.- 4. évf.

10. 

Valašek Valéria

nevelőnő